درباره ما

شرکت ارتباط سبز پارس

شرکت ارتباط سبز پارس در سال 1393 فعالیت خود را آغاز و با یاری خداوند متعال و همت مدیران باتجربه توانست مسیر درست پیشرفت و توسعه را در صنعت مخابرات کشور با همکاری بسیاری از تولید کنندگان داخلی و خارجی و نیز متخصصین مجرب در کوتاهترین زمان ممکن بدست آورد.

این مجموعه با بهره گیری از مدیریت نوین و تلاش مستمر در ارائه تخصصی انواع کابلهای مخابراتی و فیبر نوری و تجهیزات وابسته و نیز ارائه طرح‌های دانش بنیان در زمینه صنعت مخابرات (FTTH) و سایر حوزه های فناوری اطلاعات موفق به جلب رضایت طیف وسیعی از مشتریان در سطح کشور گردیده است .

اهمیت پروژه FTTH بعنوان بزرگترین پروژه توسعه مخابراتی کشور و مهم ترین عامل بسترسازی به منظور رشد اقتصادی و حذف فاصله دیجیتالی (Digital Divide) باعث گردید تا ما بصورت کاملا تخصصی و جامع در این حوزه ورود کنیم. اجرای هوشمند سازی را در کنار پهنای باند بالای دیتا بعنوان مکمل یکدیکر،در چشم انداز شرکت دیده ایم.

شرکت ارتباط سبز پارس به صورت کاملا خصوصی، با هدف فعالیت در زمینه‌های نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس گردید.این شرکت با جذب نیروهای مستعد، کارآفرین و متخصص این حوزه و با هدف همراهی با آخرین تحولات علمی و فناوری اطلاعات، هم‌اکنون به صورت تخصصی در زمینه ارائه راهکارهای یکپارچه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت می­‌کند و توانسته است خدمات شایسته­‌ای به برجسته‌ترین سازمان­‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی ارائه نماید.گروه های فناوری اطلاعات ؛ هوشمندسازی و FTTH این شرکت به صورت کاملا تخصصی و پروژه محور پاسخگوی نیاز مشتریان خواهند بود. 

پرسنل شرکت

استراتژی و چشم انداز

* توسعه  مدیریت سازمانی
* ارزیابی مستمر رضایت مشتریان
* تفكر رقابت و مشتری مداری به منظور توسعه بازار
* مدیریت، توسعه و تعیین خط‌مشی‌ها برای توسعه زیربنای شبكه مخابراتی
* معرفی خدمات پیشرفته و نوین درخواست شده توسط مشتریان وفادار
*  تشكیل گروهی ویژه برای خدمات پس از فروش
* افزایش ضریب نفوذ FTTH