حضور شرکت ارتباط سبز پارس و تقدیر مدیرعامل مخابرات ایران از این شرکت

حضور شرکت ارتباط سبز پارس و  تقدیر مدیرعامل مخابرات ایران از این شرکت

نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) بیست و پنجمین دوره برگزاری خود را تجربه خواهد کرد. نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. 

در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فیمابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت با تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید.
شرکت ارتباط سبز پارس مطابق سیاست سالانه خود با بالاترین توان در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار حضوری پر رنگ داشت.


همچنین مدیران شرکت مخابرات ایران به همراه مهندس اردستانی و مهندس دلسام از متخصصین حوزه ارتباطات کشور از غرفه این شرکت بازدید و با توجه به فرایند بیان شده توسط مدیرفروش شرکت ؛ آقای سلطانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ضمن تقدبر از تلاشهای صورت گرفته و رضایتمندی مشتریان آینده درخشانی را برای این شرکت پیش بینی نمودند .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.